• فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در شهرستان اندیمشک از یک دستگاه خودرو تریلرکشف وضبط شد .

  فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: یک محموله کالای قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در شهرستان اندیمشک از یک دستگاه خودرو تریلرکشف وضبط شد .

  به گزارش جمعه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار سید محمد صالحی با بیان این خبر اظهار داشت : در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز در استان خوزستان، ماموران انتظامی ایستگاه ایست بازرسی «پل زال – اندیمشک » با همکاری پلیس گمرک خرمشهر، با کار اطلاعاتی و کنترل محورهای موصلاتی یک دستگاه خودرو تریلر حامل کالای قاچاق را شناسایی و با رعایت حقوق شهروندی متوقف کردند.
  وی گفت: در بازرسی از خودروی مذکور پنج هزار و ۸۴۱ عدد دریل چکشی با مارک‌های مختلف، ۱۱۶ کارتن چهار عددی دستگاه فرز و ۱۱ کارتن اجزا و قطعات مربوطه کشف شد.
  سردار صالحی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شد، خاطرنشان کرد: پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا، با تمام توان با این پدید شوم و قاچاقچیان به صورت قاطع، قانونی و بدون اغماض برخورد می‌کند.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/12/12 - 14:59

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :