اندیمشکیاکتبر 2020 - اندیمشکی

شهرستان اندیمشک به نمایندگی استان خوزستان در اولین رویداد تخصصی فعالان و گردانهای سایبری رتبه اول را کسب کرد .

 • شهرستان اندیمشک به نمایندگی استان خوزستان در اولین رویداد تخصصی فعالان و گردانهای سایبری رتبه اول را کسب کرد .

 • جمع آوری زباله‌های بیش از ۱۸۰ روستا در بخش الوار گرمسیری توسط دهیاری‌ها و بخشداری این مناطق نادیده گرفته می‌شود که این معضل اساسی مشکلاتی را برای شهروندان این مناطق به وجود آورده است.

 • بیژن سلطانی زاده

  امروز فضای مجازی به مهمترین عرصه و صحنه نبرد تمام عیاری شده که فکر و ذهن مردم بخصوص، جوانان و خانواده را درگیر کرده است.

 • فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: انهدام پنج باند جرائم خشن در اندیمشک موجب کاهش ۴۴ درصدی سرقت های مسلحانه و سرقت به عنف شد.

 • رضایتی، گفت: در ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) دشمن سعی در کم رونق نشان دادن مراسمات محرم داشت اما خبرنگاران به عنوان فرماندهان خط مقدم جنگ نرم نقشه‌های آنها را خنثی کردند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

 • وزارت اطلاعات از بازداشت و معدوم شدن ۱۹۶ تروریست تکفیری بین دو حادثه حرم حضرت شاهچراغ (ع) خبرداد.

 • حجت‌الاسلام احمد محمدیان، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان خوزستان، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: رسانه‌ها نقش بسیار مهم و اساسی در تقویت و تضعیف زندگی انسان‌ها دارند و باید در زمینه کارهای مفید و مؤثر فعالیت کنند.

  امام جمعه موقت اندیمشک، با اشاره به اهداف دشمنان در به بردگی گرفتن انسان‌ها افزود: رسانه‌های دینی می‌توانند با دین و عقلانیت، با جهالت مقابله کنند.

  وی با بیان اينكه خبرنگار موفق و خادم مردم، خبرنگاری است که بتواند در راستای تعقل و تعالی بشریت و انسانیت قدم‌های شایانی بردارد اذعان کرد: خبرنگار واقعی باید دلسوز مردم باشد و با مطالبه‌گری صحیح، از حق و حقوق مردم دفاع کند‌.

  حجت‌الاسلام محمدیان، با اشاره به اینکه انتظار می‌رود خبرنگاران در مسائل مطالبه‌گری و بیان مشکلات به مردم کمک کنند تصریح کرد: ضرورت دارد جامعه رسانه، ظرفیت‌ خود را در جهت مقابله با فساد به‌کار گیرد.

  وی با بیان اینکه خبرنگاران باید در راستای خدمت به جامعه تلاش بیشتری کنند عنوان کرد: یکی از مهمترین وظایف آنها این است که صدای مردم را به مسئولان برسانند و همچنین مردم را از اقدامات و خدمات مسئولان مطلع کنند.

  امام جمعه موقت اندیمشک، با اشاره به اینکه پویایی انقلاب اسلامی به مطالبه‌گری است بیان کرد: برخی ازمسئولان نباید خبرنگاران مطالبه‌گران انقلابی را به چشم مزاحم بینند بلکه لازم است از این مطالبه‌گری‌ها در جهت حل مشکلات استفاده کنند.

 • امام جمعه موقت اندیمشک، با بیان اينکه اقامه نماز و ترویج آن باعث تقویت قدرت انسان‌ها می‌شود افزود: ضرورت دارد به مسئله امر به معروف و نهی از منکر توجه بیشتری داشته باشیم و از آن غافل نشویم.

 • حجت‌الاسلام موسوی، با تأکید بر لزوم توجه به امر به معروف و نهی از منکر در ادارات اندیمشک گفت: در راستای این موضوع ابتدا باید از ادارات شروع کنیم تا در میان کارمندان و خانواده‌های آنها ترویج پیدا کند.

 • به گزارش روزنگار خوزستان :  فرماندار شهرستان اندیمشک ضمن تاکید بر همدلی و وحدت مدیران و اصحاب رسانه برای تسریع در روند توسعه و آبادانی شهرستان گفت : مدیران موظف به پاسخگویی به اصحاب رسانه هستند .

 • بیژن سلطانی زاده

  تضاد منافع و محدوديت منافع افراد و گروهها اقوام و ملل گوناگون را با انگيزه‌هاي متنوع در عرصه‌هاي مختلف بر آن داشته است تا براي تأمين اهداف خود به شيوه‌اي اراده خود را بر ديگري تحميل كنند.

 • حجت‌الاسلام محمدیان، گفت: رژیم پهلوی قصد داشت بی‌عفتی و بی‌حیایی را گسترش و رواج دهد اما علمای بزرگ و مردم با اقدامات مختلف، در مقابل این رژیم ماندند.


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :