• سایر اخبار

 • در راستای ارتقای سلامت روان، کارگاه «فرزند و فرزندپروری» با حضور بانوان و دختران جوان در کتابخانه عمومی معرفت کوی لور شهرستان اندیمشک برگزار شد.

  کارگاه فرزند آوری اندیمشک

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، در راستای ارتقای سلامت روان و افزایش آگاهی زنان در رابطه با فرزندپروری، کارگاه «فرزند و فرزندپروری» با تدریس زهرا فرصتی، کارشناس ارشد روانشناسی شخصیت و حضور بانوان و دختران جوان در کتابخانه عمومی معرفت کوی لور شهرستان اندیمشک برگزار شد.

  این کلاس آموزشی با توجه به افزایش روزافزون آمار افسردگی ناشی از شناخت نادرست والدین از فرزندان در جامعه برگزار شد.

  فرصتی، مدرس کارگاه در این خصوص گفت: در این کارگاه مطالبی در مورد مهارت‌های شناخت درست مادر نسبت به فرزندان ارائه شد. شناخت درست از نیازهای کودکان توسط مادرشان و اصلاح رفتارهای ناهنجار آنان یکی از مهم‌ترین و سرنوشت سازترین انتخاب‌هایی است که هر مادر در طول زندگی خود با آن روبرو می شود.

  وی افزود: به دنبال بهبود خودآگاهی در مادران و بهبود روابط مادر و فرزندان این کارگاه با آموزش چندین مهارت ساده و قابل اجرا برای والدین برگزار شد که تا حدودی مهارت فرزندپروری را بهبود خواهد داد.

  فرصتی ادامه داد: این مهارت ها نیازمند آشنایی با نیازهای اولیه از جمله نیاز به بقا، نیاز به عشق، نیاز به قدرت، نیاز به تفریح و نیاز به آزادی است که با بیانی ساده و درست آموزش داده شد.

  این روانشناس خاطر نشان کرد: با توجه به اشتیاق و همکاری مادران و دختران جوان نسبت به کارگاه های آموزشی کتابخانه کوی لور اندیمشک، این کارگاه را با حضور مستمر مادران ادامه خواهیم داد.

  تاریخ انتشار مطلب:2024/06/13 - 16:20

  سایر اخبار

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :