رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک گفت: کتابخوان عنوان نشست هایی است که به منظور اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب کتاب برگزار می شود.

به گزارش خب نگار ما به نقل از روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان خوزستان، درآستانه سی ویکمین رویداد هفته کتاب و کتابخوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اندیمشک،نشست کتابخوان ویژه رابطین روابط عمومی ادارات این شهرستان درمحل خانه هنربرگزارشد.

این برنامه به میزبانی اداره کتابخانه های عمومی وهمکاری انجمن شعراداره ارشاد اسلامی اندیمشک با حضورجمعی از نویسندگان، شاعران،رابطین فرهنگی و روابط عمومی ادارات،اهالی رسانه، جمعی از کتابداران وعلاقمندان کتاب،درمحل خانه هنراین شهرستان صورت پذیرفت.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک ضمن گرامیداشت هفته کتاب وخیرمقدم به شرکت کنندگان این یرنامه، در تشریح این نشست گفت: کتابخوان عنوان نشست هایی است که به منظور اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب کتاب برگزار می شود.

فریبا لطفی بافنده افزود: روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک درراستای مشارکت سایرادارات شهرستان در برنامه های حوزه کتاب،آگاهی بخشی درخصوص خدمات و فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی و ترویج فرهنگ مطالعه اقدام به برگزاری نشست کتابخوان نموده است.

تاریخ انتشار مطلب:2023/11/11 - 6:47


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :