اهواز- ایرنا- رئیس کل دادگستری خوزستان بر حمایت از سرمایه گذاری مشروع و سالم در فعالیت‌های اقتصادی شهرستان اندیمشک تاکید کرد.

 

 

به گزارش ایرنا به نقل از دادگستری خوزستان، علی دهقانی روز دوشنبه در آیین معارفه ریس دادگستری و دادستان شهرستان اندیمشک، بیان کرد: با توجه به موقعیت خاص شهرستان اندیمشک و تلاقی آن با ۲ استان ایلام و لرستان، باید فعالیت‌های اقتصادی آن مورد توجه خاص مسئولین قضایی و اجرایی قرار گیرد.

وی در ادامه بر تعیین تکلیف پرونده‌های معوق و مسن تاکید کرد و افزود: باید با برنامه ریزی لازم پرونده‌های مسن به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد تا مردم خدمات رسانی مطلوب دستگاه قضا را احساس کنند.

بیشتر بخوانید

محکومیت قطعی فرماندار سابق ماهشهر در پرونده فساد مالی
۴ نفر از متهمان تیراندازی در مراسم عزاداری بندر امام (ره) بازداشت شدند
رییس کل دادگستری خوزستان: ۱۴۰ پرونده قصاص در استان به سازش منجر شد
مدیران دادگستری خوزستان در رسیدگی به پرونده قضایی مشارکت فعالانه‌ای داشته باشند

وی برخورد با ناامن کنندگان نظم عمومی و کسانی را که به امنیت مردم خدشه وارد می‌کنند از مهم‌ترین مطالبات مردم شهرستان اعلام کرد و ادامه داد: پرونده جرایم سرقت‌های مسلحانه و خشن و جرایمی که در آن از سلاح استفاده می‌شود باید به صورت ویژه و با نظارت دادستان در مرحله تحقیقات تکمیل شود و به صورت فوق العاده در محاکم مورد رسیدگی قرار گیرد و برخورد قاطع صورت پذیرد.

ورود دادستان ایذه برای ایمن سازی جاده ایذه به دزپارت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه نیز در این مراسم، گفت: در راستای حمایت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع تصادف دستور رفع نقاط پر خطر جاده ایذه به دزپارت صادر شد.

باقر آرامش افزود: مصوباتی برای اجرای عملیات بهسازی و رفع نقاط حادثه‌خیز این مسیر پر خطر طی جلسه با دستگاه‌های مربوط به تصویب رسید.

جاده ایذه به دلیل داشتن نقاط پرخطر به جاده مرگ معروف است که آمار بالای تصادف را در استان دارد.

آرامش گفت: با پیگیری انجام شده عملیات رفع نقاط حادثه‌خیز مسیر ایذه به دزپارت آغاز شده است و دادستانی بر نحوشه ایمن سازی جاده نظارت خواهد داشت

تاریخ انتشار مطلب:2023/10/15 - 13:32


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :