شنیده ها حکایت از آن دارد که فرماندار اندیمشک فردا چهارشنبه 21 تیرماه تودیع و فرماندار جدید معارفه خواهد شد.

شنیده ها حکایت از آن دارد که فرماندار اندیمشک فردا چهارشنبه 21 تیرماه تودیع و فرماندار جدید معارفه خواهد شد.
جهانگیری که حدود یک دهه فرماندار اندیمشک بود از سال 1395 پس از حمید رضا گودرزی بعنوان فرماندار جدید اندیمشک معرفی شد.

آماری از اندیمشک
بخشی از خبر تسنیم در خصوص اندیمشک، فرماندار اسبق اندیمشک در مراسم تودیع خود گفته بود:
فرماندار سابق اندیمشک عنوان کرد: آمار بیکاری در شهرستان بالاست و اندیمشک داری 18 هزار بیکار زندگی می‌کنند که 15 هزار نفر از این افراد را افراد دانشگاهی و تحصیل کرده تشکیل می‌دهند و رفع آن باید جدی گرفته شود چرا که زمینه نا به هنجاری اجتماعی را گسترش می‌دهد.
وی گفت: با راه‌اندازی کارخانه استیل اندیمشک بیش از 1000 فرصت شغلی در شهرستان ایجاد خواهد شد که 400 نفر آن مستقیم و 700 فرصت شغلی مربوط به این واحد صنعتی غیر مستقیم خواهد بود.
فرماندار اندیمشک عنوان کرد: بیش از 12500 نفر در اندیمشک زیرپوشش کمیته امداد امام خیمنی (ره) هستند و 25 هزار حاشیه‌نشین در این شهرستان زندگی می‌کنند که این مقوله لزوم توجه به رفع محرومیت اندیمشک را در شاخص‌های مختلف بیان می‌کند.
وی افزود: در سال گذشته بیش از 400 طلاق در شهرستان ثبت شده که این میزان آمار قابل توجه بوده و نیازمند اجرا و توجه به شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی در این حوزه هستیم.
گودرزی بیان کرد: در حال حاضر فقط 17 درصد از ظرفیت شهرک صنعتی اندیمشک در مسیر تولید انواع محصولات و صنایع فعال است که در صورت توجه و به کار گیری مناسب این ظرفیت می‌توان قدم‌های خوبی برای توسعه و ایجاد اشتغال در شهرستان برداشت.
وی گفت: برخی از طرح‌های عمرانی در اندیمشک به آثار باستانی تبدیل شده‌اند و جدیت لازم برای اجرا و تکمیل آن‌ها وجود ندارد و می‌بینم که ورزشگاه شهید سروندی این شهرستان با قدمت بیش از 15 سال هنوز نیمه تمام است که برای تکمیل آن نیازمند تخصیص اعتبار خواهیم بود.
فرماندار سابق اندیمشک اظهار کرد: در حال حاضر اندیمشک در بخش بهداشت و درمان نیز دارای محرومیت گسترده است اما در برخی شهرها بیمارستان 100 تخته خواب افتتاح و فقط از 30 تخته خواب آن استفاده می‌شود و این موضوع بیانگر لزوم توجه و حمایت و حفظ عدالت در توزیع خدمات بهداشتی و درمانی است.

بیژن سلطانی

بیژن سلطانی

بیژن سلطانی

تاریخ انتشار مطلب:2023/07/11 - 22:32


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :