سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره «ستارگان دوکوهه» گفت : امروز جبهه در کنار دریای مدیترانه است.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره «ستارگان دوکوهه» که صبح امروز در حسینیه شهید همت پادگان دوکوهه برگزار شد، اظهار کرد: امروز جبهه در لب دریای مدیترانه است، صدای بچه های امروز ما که همان امتداد صدای رزمندگان دوران دفاع مقدس است از کرانه های دریای مدیترانه شنیده میشود.

سردار سلامی افزود: دشمن را تا آنجا عقب رانده‌اند در شمال دریای سرخ صدای رزمندگان انقلاب را می شنوید دشمن فراری شده است انقلاب شکوهمند اسلام آمده است تا مسلمانان را از اسارت و سلطه گران نجات دهد.

وی گفت: اصحاب امروزی امام حسین (ع) امروز گرد نائب امام زمان ما که امروز پیامبری انقلاب اسلامی و هدایت این امت را برعهده دارد و هدایت کشتی این امت را در ساحل رستگاری بر عهده دارد، حضرت امام خامنه ای است.

فرمانده کل سپاه افزود: شهدا هم شهید شدند هم پیروز شدند چون دشمن را ناامید کردند ، و دشمن را سرخورده باقی گذاشتند، شهید شدند به لقاء الهی پیوستند.

در این مراسم سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) به سخنرانی و خوش آمد گویی پرداخت، ایستگاه صلواتی، برنامه های مختلف فرهنگی و پخش مستقیم تلویزیونی از جمله دهها برنامه فرهنگی در این یادواره بود.

یادواره ستارگان دوکوهه صبح امروز در حسینیه شهید همت دوکوهه با حضور بسیجیان و رزمندگان سپاه محمد رسول الله با حضور سردار سلامی، سردار حسن زاده، سردار شاهوارپور، سردار کوثری و رزمندگان و بسیجیان برگزار شد.

تاریخ انتشار مطلب:2023/02/24 - 15:31


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :