سرهنگ پاسدار سید عطاءاله موسوی گفت: همه ی روزها و همه ی ساعات، زمان تقدیر از مقام معلم است.

سرهنگ پاسدار سید عطاءاله موسوی گفت: همه ی روزها و همه ی ساعات، زمان تقدیر از مقام معلم است.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در مراسمی که صبح امروز در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک برگزار شد، گفت: همه ی روزها و همه ی ایام و ساعات، زمان تقدیر از مقام معلم است و انسان هرچه دارد از معلمین دلسوز و زحمتکش است و همه وظیفه داریم تا قدردان معلمان بزرگوار باشیم وخصوصا این ایام که متعلق به این عزیزان است را پاس بداریم.
سرهنگ دوم پاسدار سیدعطاءاله موسوی، افزود: معلم، انسانی را که هیچ اطلاعات و آگاهی ندارد، تعلیم می‌دهد و تربیت می‌کند،و این را به عنوان یک یادگاری از خود به جای می گذارد، که بسیار ارزشمند است و جایگاه بالایی و ارزشمندی در پیشگاه خداوند متعال دارد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، افزود :خالصانه و از روی صداقت می‌گویم تا زنده ایم در مقابل معلمین خودمان دست به سینه هستیم و بر دست معلمین زحمتکش و بزرگوار خود بوسه میزنیم چون انسان هرچه دارد از تلاش ها و زحمات معلم خود دارد.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت مقام معلم از منظر احادیث و روایات، گفت :اینکه در روایات واحادیث ائمه علیهم السلام احترام به معلم در کنار احترام به پدر قرار می‌گیرد نشانگر جایگاه والای معلم است.
در ادامه این مراسم به رسم یاد بود از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از معاونین ایشان تقدیر بعمل آمد و همچنین سرهنگ پاسدار سیدعطاءاله موسوی و آقای صادقی مدیر آموزش وپرورش شهرستان با حضور در جمع معلمین مدرسه استثنایی اندیشه، دبیرستان شاهد شقایق و مدرسه آیت الله خامنه ای، به نمایندگی از سایر مدارس شهرستان ضمن تبریک هفته معلم، از این بزرگواران با اهدای گل تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

تاریخ انتشار مطلب:2022/05/09 - 23:55


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :