• سایر اخبار

 • جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در مراسم تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک که صبح امروز در حسینیه ثارالله اندیمشک برگزار شد، گفت: بکارگیری مدیران و مسئولان مومن، انقلابی و جهادی عامل اساسی در رفع مشکلات است.

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در مراسم تودیع و معارفه مسئول سابق و جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اندیمشک که صبح امروز در حسینیه ثارالله اندیمشک برگزار شد، گفت: بکارگیری مدیران و مسئولان مومن، انقلابی و جهادی عامل اساسی در رفع مشکلات است.

  سرهنگ دوم پاسدار سیدعطاءاله موسوی، افزود: : آنچه مسلّم است اینکه سپاه نهادی انقلابی،مردمی،ولایی وجهادی است و عامل موفقیت این نهاد مقدس در ماموریت هایش، همین هویت انقلابی،مردمی و جهادی است

  وی گفت: حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه به خوبی در راستای رشد معنویت و البته حفظ و صیانت از این نهاد مقدس ایفای نقش می نماید و این مهم نشات گرفته از تدبیر و دوراندیشی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه است.

  سرهنگ پاسدار سیدعطاءاله موسوی، تصریح کرد: تجربه ی تاریخ اسلام، تجربه ی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، توصیه وسفارش امامین انقلاب همه و همه نشان دهنده و تایید کننده این مهم هستند که عامل اساسی برای پیروزی جبهه ی اسلام و انقلاب، معنویت و ایمان بوده،هست وخواهد بود.

  جانشین سپاه اندیمشک تاکید کرد: آن چیزی که امروز کشور ما برای رفع مشکلات نیاز ضروری دارد، بکارگیری مدیران و مسئولان مومن،انقلابی، جهادی و با اخلاص است.

  وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب شرط مشروعیت مسئولین جمهوری اسلامی را طهارت اقتصادی بیان کرده اند لذا مسئولی طهارت اقتصادی خواهد داشت که مومن و جهادی باشد.

  وی با اشاره به بخش دیگری از متن بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: مقام معظم رهبری از مسئولین می خواهد که بطور دائم قلبشان برای رفع محرومیتها بتپد، و این خصوصیت در مسئولی وجود دارد که دارای معنویت و تقوا باشد. بنابراین اولویت مهم در تصدی هرگونه مسئولیت و خدمت به مردم، استفاده از انسان های پاک،مومن و متعهد است و این موضوع قطعا راهگشا خواهد بود.

  تاریخ انتشار مطلب:2021/09/07 - 12:33

  سایر اخبار

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :