مسئول بسیج رسانه شهرستان اندیمشک گفت: بسیج در توسعه و رونق کشور نقش بسزایی دارد و تفکر بسیجی جامعه را در مقابل استکبار بیمه می‌کند.

محمدحمید ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اشاره به اینکه بسیج در توسعه و رونق جامعه نقش بسزایی دارد، گفت: تفکر بسیجی جامعه را در مقابل استکبار بیمه می‌کند.

او از اهداف اصلی بسیج رسانه به عملکرد انقلاب و فرامین رهبری اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها در تعیین الگو و رهنمود‌های جامعه در مسیر انقلاب تاثیر بسیار زیادی دارند و وظیفه بسیج رسانه این است که در مسیر انقلاب گام بردارد و دستاورد‌های انقلاب اسلامی را منعکس کند.

ذوالفقاری با اشاره به نقش بسیج در جامعه اظهار داشت: بازسازی کشور، دفاع در مقابل دشمنان و رفع آسیب‌ها از جمله کار‌هایی بوده که بسیج توانست به خوبی انجام دهد و در توسعه و رونق جامعه نقش بسزایی داشته باشد، همانطور که در سیل و مقابله با ویروس کرونا در کنار مردم بوده است.

از اجرای ۲۰ عنوان برنامه در هفته بسیج خبر داد و تصریح کرد: پخش بسته‌های فرهنگی و بهداشتی، غبارروبی از مزار شهدا، نشریه الکترونیک و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه‌هایی است که از سوی بسیج رسانه انجام می‌شود.

او در پایان گفت: رسانه‌ها با انعکاس اخبار امید بخش و واقعی از خدماتی که مجموعه سازمان بسیج مستضعفین در زمینه‌های عمرانی، بهداشتی، اقتصاد مقاومتی و فرهنگی ارائه می‌کنند، دل‌های مردم کشور را شاد و باعث ناامیدی بیشتر دشمنان این مرز و بوم می‌شوند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار مطلب:2020/11/23 - 22:51


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :