نمایشگاه وحدت و مهربانی به مناسبت میلاد پیامبر رحمت و امام صادق (ع) و نمایشگاه انقلاب دوم به مناسبت سالروز ۱۳ آبان دایر شد.

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنین سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ پایگاه بسیج دانشجویی الزهراء دانشگاه آزاد اسلامی اندیمشک اقدام به برگزاری دو نمایشگاه با عنوان نمایشگاه وحدت و مهربانی به مناسبت میلاد پیامبر رحمت و امام صادق (ع) و نمایشگاه انقلاب دوم به مناسبت سالروز ۱۳ آبان نموده است. مسئول فرهنگی پایگاه در رابطه با اهداف برگزاری این نمایشگاهها عنوان نمود : نمایشگاه وحدت و مهربانی که حول محور عکس و پوستر احادیث نبوی و هولوکاست و معرفی کتب مذهبی بوده با هدف آشنایی دانشجویان با آثار و کتابهای بزرگان دین و اشخاص برجسته انقلاب اسلامی با موضوع زندگانی پیامبر اسلام و ائمه اطهار و همچنین آشنایی با موضوع هولوکاست و دروغ پردازی های غرب و آمریکا و صهیونیسم در این رابطه است. همچنین نمایشگاه انقلاب دوم که نام آن با تاسی از گفتار حضرت امام خمینی (ره) انتخاب گردیده است با هدف آشنایی دانشجویان با اهداف استکباری آمریکا در ایران و در منطقه و اهداف انقلابی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام به صورت عکس و پوستر برگزار گردیده است.
وی بیان نمود: به دلیل شرایط ویژه ای که اکنون با آن روبه رو هستیم متاسفانه امکان بازدید عمومی از این نمایشگاهها وجود ندارد ولی عکس و فیلم های نمایشگاه در فضای مجازی و کانال های مجازی دانشگاه آزاد اندیمشک و پایگاه بسیج دانشجویی الزهرا قرار داده می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به پیج اینستاگرام پایگاه از نمایشگاه به صورت مجازی دیدن فرمایند. وی ضمن اشاره به همکاری مسئولین دانشگاه در برگزاری این نمایشگاهها افزود: لازم می دانم از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی اندیمشک و معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی و سایر پرسنل دانشگاه که صمیمانه در برگزاری نمایشگاهها ما را همراهی کرده و کمک نموده اند تشکر و قدردانی به عمل آورم.


تاریخ انتشار مطلب:2020/10/29 - 20:24


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :