حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی‌فرد گفت: شاید فرد آشنایی با مقوله حجاب نداشته باشد و به همین منظور باید فرهنگ رعایت حجاب و ارزش آن را در جامعه ترویج داده شود.

به گزارش رهیاب، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این شهرستان اظهار کرد: برگزاری عید غدیر خم مورد تاکید همگان می باشد و روزه گرفتن، اطعام و هدیه دادن از نخستین اعمال نیکو در این ایام است.

وی با بیان اینکه بی‌حجابی همیشه به معنای بی‌عفتی نیست، افزود: شاید فرد آشنایی با مقوله حجاب نداشته باشد و به همین منظور باید فرهنگ رعایت حجاب و ارزش آن را در جامعه ترویج داده شود.

امام جمعه اهواز گفت: ۲۱ تیرماه هفته گذشته روز عفاف و حجاب بود و لازم است از بانوان ایرانی مقید به حجاب و حفظ این ارزش قدردانی شود.

حجت‌الاسلام موسوی فرد ادامه داد: دشمن تلاش زیادی دارد تا حجاب را در ایران از بانوان بردارد اما موفق نشده است.

وی بیان کرد: در جامعه‌ای که حجاب نباشد خانواده‌ها متزلزل می‌شوند و از فرهنگ‌های نادرست غربی‌ها تقلید می‌کنند که این موضوع باعث ترویج بی‌دینی می‌شود.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: حجاب یکی از ارزش‌های دینی است و با پایندی به ارزش های دینی در مسیر امام زمان(عج) می توانیم ثبات قدم داشته باشیم.

تاریخ انتشار مطلب:2022/07/15 - 21:29


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :