• سایر اخبار

 • مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح خانه کشتی اندیمشک در نیمه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

  افشین حیدری در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت روند ساخت خانه کشتی اندیمشک، اظهارکرد: مناقصه خانه کشتی اندیمشک که پیشرفت فیزیکی داشته است، انجام شد. همچنین حدود ۲۷ میلیارد تومان برای این خانه کشتی تامین اعتبار شده است و در نیمه اول سال آینده به افتتاح خواهد رسید. این خانه کشتی، مدرن و در کشور نیز نمونه ندارد.

  وی درباره وضعیت خانه کشتی ایذه نیز گفت: اسناد مناقصه این خانه کشتی در حال آماده شدن است تا به زودی وارد مناقصه شود. برای خانه کشتی ایذه، حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

  مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: با مساعدت وزیر ورزش نیز به زودی یک زمین چمن بسیار خوب در منطقه غیزانیه اهواز احداث می شود. مراحل تامین زمین انجام شده و اکنون در مرحله تعیین پیمانکار است.

  وی در پایان گفت: در منطقه شعیبیه شوشتر هم باتوجه به محرومیت هایی که وجود دارد و طبق آنچه مدنظر اداره کل ورزش و جوانان خوزستان مبنی بر افزایش سرانه ورزش در مناطق کم برخوردار است، یک زمین چمن احداث می شود که زمین آن را تحویل گرفته ایم. احداث این زمین های چمن منجر به توسعه و رشد ورزش فوتبال و شادابی و پویایی نوجوانان و جوانان این مناطق می شود.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/11/25 - 19:48

  سایر اخبار

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :