فدراسیون کشتی برای حل مشکل محسن مدهنی قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان که در اندیمشک دستفروشی می کند، به کمیته ملی المپیک نامه نوشت

به نقل از ایسنا، محمدابراهیم امامی درباره موضوع دستفروشی محسن مدهنی قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان جهان در شهر اندیمشک، گفت: با عنایت به اینکه توجه به قهرمانان ملی در دستور کار فدراسیون قرار دارد، بنده نیز به همین منظور با محسن مدهنی که مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ را در کارنامه ی قهرمانی خود دارد، صحبت کردم و در جریان مسائل پیش آمده قرار گرفتم.

امامی تصریح کرد: آقای مدهنی گفت در دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم شهدای قم به میدان رفتم و قرار است در دور برگشت هم با یک تیم دیگر در لیگ حضور داشته باشم. پس از پایان لیگ پیگیر کار او خواهیم شد. به وی نیز اعلام کردم فدراسیون کشتی حامی قهرمانان خود است و هر زمان لازم باشد کار را پیگیری می کند.
سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه رشته کشتی بعنوان ورزش اول کشور مدال آوران و قهرمانان فراوانی در رده های مختلف سنی دارد، اظهار داشت: اولویت، رفع مشکلات و دغدغه های این عزیزان است اما همانطور که می دانید، فدراسیون کشتی محدودیت هایی دارد و تا حد توان خود قادر به کمک به قهرمانان این رشته است ولی از نظر جایگاه سازمانی هرگونه رایزنی و تلاش با مسئولان کشوری و استانی در مورد رفع مشکلات کشتی گیران را انجام می دهد.
وی ادامه داد: در همین خصوص نیز نامه ای از سوی فدراسیون کشتی به کمیته ملی المپیک ارسال شد تا به لحاظ مالی به محسن مدهنی مساعدت شود و مسئولان محترم کمیته ملی المپیک نیز در حد توان خود پیگیر خواهند بود.
امامی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون کشتی در بازدیدهای استانی که تاکنون داشته، پیگیر مشکلات شغلی قهرمانان استان بوده و با استانداری و شهرداری مناطق مربوطه رایزنی های لازم را نموده و آن ها نیز قول همکاری و مساعدت داده اند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/11/23 - 23:13


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :