• مدیرکل راه آهن ناحیه زاگرس گفت:تردد قطار محلی ناحیه زاگرس در مسیر استان های لرستان و خوزستان در راستای حفظ سلامت مردم در شرایط کرونایی با تصمیم ستاد کرونا استان لرستان تا اطلاع بعدی لغو شد. حسن زیودار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و […]

  مدیرکل راه آهن ناحیه زاگرس گفت:تردد قطار محلی ناحیه زاگرس در مسیر استان های لرستان و خوزستان در راستای حفظ سلامت مردم در شرایط کرونایی با تصمیم ستاد کرونا استان لرستان تا اطلاع بعدی لغو شد.

  حسن زیودار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز در برخی مناطق ، این تصمیم از امروز اجرایی می شود.
  وی اظهار داشت:قطار مذکور روزانه دوبار به صورت رفت و برگشت در مسیر اندیمشک ، دورود تردد داشت.
  مدیرکل راه آهن ناحیه زاگرس بیان کرد: بر این اساس مقرر شد به منظور جابجایی پرسنل این اداره کل و رفاه حال ساکنان محور راه آهن زاگرس و تامین مایحتاج آنان در ایستگاهای طول خط تا ایستگاه تنگ پنج یک رام قطار کارمندی با آرایش ۲ سالن اتوبوسی همه روزه از ساعت ۱۳:۳۵ از ایستگاه اندیمشک به سمت ایستگاه تنگ پنج حرکت و مراجعت نماید.
  زیودار خاطرنشان کرد:تلاش می شود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، از انتشار این ویروس منحوس در اماکن راه آهن جلوگیری شود.
  در حال حاضر ساکنان بیش از ۹ روستا در محدوده اندیمشک – تنگ ۵ به علت عدم دسترسی به جاده، برای جابجایی از قطار محلی استفاده می کنند.
  راه آهن ناحیه زاگرس اندیمشک با ۱۲ ایستگاه و ۲۲۲ کیلومتر حوزه استحفاظی نقش مهمی در جابجایی بار و مسافر در شمال خوزستان به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/11/09 - 9:37

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :