• دادستان اندیمشک به تفکیک کنندگان زمین‌های کشاورزی هشدار داد دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک با هشدار به متخلفان زگفت: با افرادی که اقدام به تفکیک و واگذاری زمین‌های کشاورزی می‌کنند، برخورد قانونی می‌شود. کریم صحرایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عده‌ای از اشخاص سودجو (حقیقی یا حقوقی) زمین‌های کشاورزی را […]

  دادستان اندیمشک به تفکیک کنندگان زمین‌های کشاورزی هشدار داد

  دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک با هشدار به متخلفان زگفت: با افرادی که اقدام به تفکیک و واگذاری زمین‌های کشاورزی می‌کنند، برخورد قانونی می‌شود.

  کریم صحرایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عده‌ای از اشخاص سودجو (حقیقی یا حقوقی) زمین‌های کشاورزی را در قالب قطعات کوچک به شهروندان واگذار و در اوراق واگذاری هرگونه مسئولیت قانونی را از خود سلب می کنند.
  وی ادامه داد:خریداران نیز به صورت غیرقانونی مبادرت به ساخت و ساز غیرمجاز و احداث ابنیه در اراضی مذکور می کنند این در حالی است که تفکیک اراضی کشاورزی به قطعات کوچک و واگذاری آن خلاف موازین قانونی است.
  صحرایی گفت: هرگونه دخل و تصرف در فضای سبز و حریم راه و معامله آن و ساخت و ساز در اراضی با کاربری زراعی جرم محسوب می‌شود.
  وی ادامه داد: این موضوع مسئولیت کیفری و مدنی خاطیان را بدنبال خواهد داشت و پس از تشریفات قانونی و صدور حکم قطعی کلیه مستحدثات و ابنیه ابتنائی قلع و قمع خواهد شد.
  دادستان اندیمشک اظهارداشت: ضمن هشدار به خاطیان در راستای حفظ حقوق شهروندی از شهروندان انتظار می رود نسبت به موارد قانونی در این زمینه هوشیار باشند.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/10/31 - 4:19

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :