• یاقوت پور از برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک خبر داد و گفت: رونمایی از پوستر و اجرای جشنواره با رویکردی جدید در بهمن ماه برگزار می شود. «محمدیاقوت پور» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ هر ساله با یاد سرخ […]

  یاقوت پور از برگزاری جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ در اندیمشک خبر داد و گفت: رونمایی از پوستر و اجرای جشنواره با رویکردی جدید در بهمن ماه برگزار می شود.

  «محمدیاقوت پور» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ هر ساله با یاد سرخ لاله های دشت سبز خوزستان در روز حماسه چهارم آذر برگزار می شود.
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان افزود: این جشنواره یکی از رویدادهای مهم، فاخر و تاثیرگذار تئاتری در سطح کشور است و ما موظف هستیم به نوعی طبق سنوات گذشته برگزار کنیم.
  وی اضافه کرد: امسال این جشنواره با توجه به شیوع ویروس کرونا با رویکردی جدید به همت هنرمندان فرهیخته انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اندیمشک برگزار می شود .
  یاقوت پور تصریح کرد: جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ با قدمتی حدود سه دهه از جشنواره های کهن تئاتر در سطح کشور محسوب می شود که در ابتدا به صورت استانی و سپس در گستره منطقه ای استان های زاگرس نشین و در این سال ها نیز در گستره ملی به میزبانی شهرستان اندیمشک برگزار می شود.
  وی یاد آور شد: امسال به دلیل کرونا بیست و ششمین مرحله این جشنواره مانند سال های گذشته در آذرماه برگزار نمی شود و طی نشستی که در این رابطه با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک داشتیم بنا شد رونمایی از پوستر و اجرای جشنواره با رویکردی جدید در بهمن ماه برگزار شود .

  تاریخ انتشار مطلب:2020/10/31 - 4:18

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :