• فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:تاکنون ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های روستایی و فراگیر به متقاضیان این شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پرداخت شده است.

  فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:تاکنون ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های روستایی و فراگیر به متقاضیان این شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پرداخت شده است.

  پیمان جهانگیری روز چهارشنبه در حاشیه نشست شورای اشتغال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مجموع ۱۳۶ طرح روستایی و فراگیر مصوب شد که از این تعداد ۱۲۴ طرح تسهیلات دریافت کرده اند.
  وی نرخ سود تسهیلات روستایی پرداخت شده را ۶ درصد و نرخ تسهیلات فراگیر را ۱۸ درصد عنوان کرد.
  جهانگیری اظهار داشت:بخش زیادی از این طرح ها در شهرستان اندیمشک در حوزه صنعت و کشاورزی هستند و این شهرستان قابلیت های زیادی برای راه اندازی مشاغل در این بخش ها دارد.
  فرماندار اندیمشک مهمترین دغدغه مردم را اشتغال دانست و افزود:تقویت مشاغل خانگی به عنوان رویکرد مسئولین شهرستان برای توسعه فرصت های شغلی است.
  وی گفت:حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک طی چند سال اخیر روند مطلوبی داشته و تلاش شد با تسهیل روال اداری امور ، بستر برای فعالیت بخش خصوصی و ایجاد اشتغال فراهم گردد.
  وی همچنین ظرفیت گردشگری اندیمشک را قابل توجه دانست و ابراز امیدواری کرد با اجرای طرح های مختلف در این زمینه ، فرصت های شغلی مناسبی برای جوانان جویای کار ایجاد گردد.
  نشست شورای اشتغال اندیمشک نیز روز چهارشنبه با محور رفع موانع طرح های اشتغالزا برگزار شد.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/10/29 - 3:30

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :