• روحانی مهم ترین هدف مسئولان حوزه سلامت را اصلاح ذهنیت مردم دانست و گفت: پیک جدید ویروس کرونا با شدت بیشتری خود را نشان داده و به دنبال افزایش آمار مبتلایان، احتمال افزایش میزان مرگ و میر هم وجود دارد.

  «عبدالرحمن روحانی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اندیمشک، مهم ترین هدف مسئولان حوزه سلامت را اصلاح ذهنیت مردم دانست و اظهار کرد: هم اکنون در حال طی روند صعودی ویروس کرونا در شهرستان اندیمشک هستیم و تعداد بیماران بستری در بخش ها و ICU در حال افزایش است.
  مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با بیان اینکه مردم بدون ماسک و همانند وضعیت عادی قبل از کرونا در شهر تردد می کنند افزود: کادر بهداشت و درمان خسته هستند و تبعات این خستگی دامنه گسترش ویروس کرونا را افزایش می دهد که لازم است مردم بیشتر رعایت کنند.
  وی اذعان کرد: ضرر برگزاری مراسم های عروسی و حتی مراسم های ختم بیشتر از همه متوجه خود مردم می شود.
  روحانی با اشاره به اینکه در ادارات و بانک های شهرستان اندیمشک افراد زیادی درگیر ویروس کرونا شده اند تصریح کرد: مدیران ادارات درگیر باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی جدی باشند و کارکنان و ارباب رجوع را به استفاده از ماسک و دستکش الزام کنند.
  وی با اشاره به دائر بودن بازار شهرستان اندیمشک عنوان کرد: تمامی اصناف جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند و در غیر این صورت از فعالیت آنها جلوگیری می شود.
  مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با اشاره به اینکه فعالیت مهد کودک ها، استخرهای شنا، قلیان سراها و خوابگاه های دانشجویی همچنان ممنوع است بیان کرد: پیک جدید ویروس کرونا با شدت بیشتری خود را نشان داده و به دنبال افزایش آمار مبتلایان، احتمال افزایش میزان مرگ و میر هم وجود دارد.

  تاریخ انتشار مطلب:2020/10/23 - 14:27

  
  تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :