فرمانده تیپ حضرت مهدی (ع) اندیمشک با تشریح دستاوردهای دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی ، سبب قوی تر شدن کشور شد.

فرمانده تیپ حضرت مهدی (ع) اندیمشک با تشریح دستاوردهای دفاع مقدس گفت: جنگ تحمیلی ، سبب قوی تر شدن کشور شد.

به گزارش ایرنا سردار علی نجفوندروز پنجشنبه در آئین غبارروبی گلزار شهدای اندیمشک به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: صدام با چراغ سبز دنیای استکبار به مرزهای اسلامی ما حمله کرد و هدفش فتح خوزستان در سه روز و فتح تهران در مدت زمان کمتر از یک هفته بود.
وی با اشاره به استقامت و ایثار ستودنی فرزندان این مرز و بوم افزود:ما صدام را که داعیه رهبری دنیای عرب داشت کمتر از چندساعت شکست دادیم که این موضوع نشان دهنده قدرت فرزندان ایران اسلامی است.
وی افزود:در طول هشت سال دفاع مقدس ثابت کردیم در مقابل زیاده خواهی دنیا می مانیم و هیچ قدرتی نمی تواند به این کشور دست درازی کند.
سردار نجفوند گفت: با سلاح ایمان و اعتقاد در عملیات های مختلف حماسه های ماندگاری توسط جوانان پرافتخار کشورمان خلق شد.
وی بیان کرد: اولین عملیات کلاسیک ما در منطقه فتح المبین بود که ۱۵ هزار اسیر و ۲۵ هزار کشته و زخمی از دشمن گرفتیم.
وی همدلی نیروهای نظامی ، بسیج و مردم در دوران دفاع مقدس را مهم دانست و گفت:نیروهای نظامی و بسیج همواره در همه سختی ها پشتیبان و کمک حال مردم بوده اند.
وی با تاکید بر لزوم هوشیاری در شرایط کنونی افزود: اگر دیروز خاکریز دشمن قابل رویت بود امروز به واسطه فضای مجازی ، نوع جنگ دشمن متفاوت شده و باید مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم.
در این مراسم با حضور فرماندار ، مدیران دستگاههای اجرایی و خانواده معزز شهدا ،گلزار شهدای والامقام شهرستان اندیمشک غبارروبی و عطرافشانی شد.
شهرستان اندیمشک یک هزار شهید دارد.

تاریخ انتشار مطلب:2020/09/26 - 10:09


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :