فرماندار اندیمشک گفت: بی تردید تعاون از محور‌های بسیار مهم حوزه اقتصاد است که در زمینه تولید نیز نقش آفرینی اساسی دارد.

پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک گفت: بی تردید تعاون از محور‌های بسیار مهم حوزه اقتصاد است که در زمینه تولید نیز نقش آفرینی اساسی دارد و نقش تعاونی‌ها در کشورمان در ایجاد فرصت‌های شغلی، رونق اقتصادی و تقویت تولید داخلی بر کسی پوشیده نیست.

او بیان داشت: هرجا در این حوزه فعالیت‌ها با برنامه، دقیق و پویا بوده، نتایج مثبت و اثربخشی آن بر ابعاد مختلف نمایان شده است و تعاونی‌ها پتانسیل و ظرفیت ارزنده‌ای هستند که زمینه دست یافتن به توسعه را فراهم می‌کنند کمااینکه پس از انقلاب اسلامی در قانون اساسی نیز به آن پرداخته شده است.

جهانگیری تصریح کرد: در سایه پویایی تعاونی‌ها، علاوه بر اینکه مردم در اقتصاد مشارکت می‌کنند بلکه حس همدلی تقویت شده و از ظرفیت نخبگان و متخصصان برای توسعه بهره گیری بیشتر می‌شود.

فرماندار اندیمشک ادامه داد: در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب، سال جهش تولید نام گرفته، تقویت فعالیت تعاونی‌ها گامی ارزشمند برای تحقق این مهم است و اینجانب ضمن گرامیداشت هفته تعاون، از تلاش و خدمات شایسته تعاونگران و فعالان این حوزه خطیر، صمیمانه قدردانی نموده و برای تلاشگران این عرصه از درگاه خداوند توفیق روزافزون خواستارم.

تاریخ انتشار مطلب:2020/09/09 - 7:06


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :