صادقی با اشاره به اینکه مسئولیت سلامت دانش آموزان میان آموزش و پرورش و خانواده مشترک است گفت: با توجه به اهمیت مراقبت از سلامت دانش آموزان، برای ایجاد محیطی مناسب در مدارس تلاش می شود و خانواده ها هم باید با آموزش و پرورش همراه باشند.

اندیمشکی : صادقی با اشاره به اینکه مسئولیت سلامت دانش آموزان میان آموزش و پرورش و خانواده مشترک است گفت: با توجه به اهمیت مراقبت از سلامت دانش آموزان، برای ایجاد محیطی مناسب در مدارس تلاش می شود و خانواده ها هم باید با آموزش و پرورش همراه باشند.

«روح الله صادقی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اندیمشک، با اشاره به اینکه ایران در ایام محرم به حسینیه بزرگی تبدیل شد اظهار کرد: آموزش و پرورش اندیمشک در این ایام، فضای برخی از مدارس را که مناسب استقرار هیئات عزاداری بودند، در اختیار آنها قرار داد.
مدیر آموزش و پرورش اندیمشک روز آغاز سال تحصیلی را به عنوان یکی از رویدادهای مهم فرهنگی برشمرد و افزود: با توجه به وجود ویروس کرونا، امسال نسبت به سال گذشته تمایز جدی در موضوع آموزش داریم.
وی با اشاره به اهمیت مراقبت از سلامت دانش آموزان اضافه کرد: مسئولیت سلامت دانش آموزان میان آموزش و پرورش و خانواده مشترک است و در مدارس برای ایجاد محیطی مناسب تلاش می شود و خانواده ها هم باید با آموزش و پرورش همراه باشند.
صادقی فعال بودن مدارس را یک مسئله مهم دانست و تصریح کرد: اختیاراتی به شورای مدارس داده شده، نقش معلمان هم نقشی متمایز و پیچیده است و با توجه به شرایط متفاوت فعلی، نیاز به خلاقیت و فعالیت متمایز معلمان دارد.
وی با اشاره به اینکه ضدعفونی مدارس صورت گرفته و همه موارد توسط دانش آموزان رعایت می شود بیان کرد: لازم است والدین با مدارس ارتباط داشته باشند و پیام های مدارس را دریافت کنند.
مدیر آموزش و پرورش اندیمشک با بیان اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده، مدیران واحدهای آموزشی برنامه کلاسی در سه وضعیت سفید، زرد و قرمز را به خانواده ها ابلاغ می کنند یاد آور شد: جزئیات برنامه و حضور در کلاس درس از سوی آموزش و پرورش اعلام شده و شورای مدارس در این خصوص تصمیم گیری می کند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/09/09 - 7:04


تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیمشک جوان می باشد :