Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 11
ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۵ میلیون تومان شد

Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 11
خودروی ال۹۰ ایرانی تولید می‌شود

Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 39
برگرداندن تنظیمات اتوکد به حالت اولیه

Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 39
کارگاه تولید ماسک و روپوش توسط قرارگاه شهدای روحانی در اندیمشک راه‌اندازی شد

Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 64
 • افتتاح نمایشگاه از کرمان تا بغداد در اندیمشک + تصویر

 • Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 64
 • پخش زنده مراسم جشن امام حسن مجتبی در اندیمشک

 • Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 87
 • برگرداندن تنظیمات اتوکد به حالت اولیه

 • Notice: Undefined variable: i in /home/andime13/public_html/wp-content/themes/nasimesharq2/sidebar-right.php on line 87
 • کارگاه تولید ماسک و روپوش توسط قرارگاه شهدای روحانی در اندیمشک راه‌اندازی شد
 • 21:29:25 - پنج‌شنبه 23 آوریل 2020
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  فرمانده سپاه اندیمشک:
  ورود سپاه در هر عرصه‌ای موفقیت چشمگیری خواهد داشت
  فرماندها ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در ششمین مرحله از رزمایش پدافند زیستی اندیمشک، گفت: سپاه در هر عرصه ای ورود کند موفقیت های چشمگیری خواهد داشت. سرهنگ پاسداراحسان کریمپور، پرتاب موفقیت آمیز اولین ماهواره نظامی ایران را توسط سپاه پاسداران تبریک گفت و افزود: این موضوع نشان از کار و روحیه جهادی عزیزان در مهندسی […]

  فرماندها ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در ششمین مرحله از رزمایش پدافند زیستی اندیمشک، گفت: سپاه در هر عرصه ای ورود کند موفقیت های چشمگیری خواهد داشت.
  سرهنگ پاسداراحسان کریمپور، پرتاب موفقیت آمیز اولین ماهواره نظامی ایران را توسط سپاه پاسداران تبریک گفت و افزود: این موضوع نشان از کار و روحیه جهادی عزیزان در مهندسی هوا و فضای سپاه پاسداران است و این پیام را دارد که سپاه در هرعرصه‌ای ورود کند با تکیه برخداوند متعال و استعدادهای درونی خود می تواند موفقیت‌های چشمگیری را کسب کند.
  وی با اشاره به اینکه ششمین مرحله از رزمایش گند زدایی در شهرستان اندیمشک در حال اجراست، افزود: این برنامه در منطقه کوی ولایت بمنظورمقابله با بیماری منحوس کرونا اجرا می شود و پیش از این در شهرهای بیدروبه، آزادی و چمگلک عملیات ضد عفونی و گندزدایی توسط نیروهای بسیج صورت گرفته است.
  سرهنگ احسان کریمپور افزود: در اجرای رزمایش های پدافند زیستی کارهای خوبی صورت گرفته و علاوه بر اندیمشک در شهرهای اقماری هم گروههای بسیجی گردان‌های بیت المقدس و امام حسین (ع) حضور خوبی داشته‌اند.
  سرهنگ احسان کریمپور، افزود: پیام مسرت بخش و اظهار رضایت مقام معظم رهبری در رضایت از سپاه پاسداران باعث خوشحالی و شور در جمع پاسداران، بسیجیان و سربازان شد و ما هم در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری رزمایش کمک مومنانه را با حضور پرشور همه آحاد مردم برگزار کردیم.
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، گفت: با وحدت مثال زدنی مردم و مسئولین میتوانیم کارهای خوبی انجام دهیم و براحتی در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم.
  امام جمعه اندیمشک گفت: سپاه مولود انقلاب است و اصالت آن انقلابی است و هرکجا ورود کرده مایه برکت بوده است.
  حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری، افزود: ما همیشه سپاه را در کنار مردم دیده ایم و هر جا بحرانی دیده‌ایم اولین کسانی که حضور پیدا می کردند عزیزان سپاه بودند.
  وی افزود: در بحث سیل اولین نهادی که حضور پیدا کرد سپاه بود، در واقعه ویروس منحوس کرونا بازهم سپاه عزیز سریعا ورود کرد و برای آن آرزوی موفقیت داریم و همین مدال برای عزیزان پاسدار کافیست که امام انقلاب فرمود: “من از سپاه راضی هستم” و رضایت نائب امام زمان از سپاه، مدال افتخاری برای آنها است.